PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE:

  • Atsiimk Lietuvos pašto skyriuje 5eur, prekės pristatomos per 10-15 darbo dienų, nuo apmokėjimo už prekes.
  • Gauk prekę į namus visoje Lietuvoje (prekę pristatys kurjerių tarnyba) 10eurai prekės pristatomos per 10-15 darbo dienų, nuo apmokėjimo už prekes.  Už prekes galite sumokėti tiesiogiai vairuotojui atsiimant siuntinį, papildomai +2,70euro. Tokiu atveju užsakant prekes ties pristatymo būdas pažymėkite – Toks variantas tinkamiausias kai užsakoma viena nedidelė prekė.
  • Atsiimk adresu: Seirijų g. 11-7, Leipalingis, Druskininkų sav. I–V; 8-17 val.
  • Į Kuršių Neriją prekės pristatomos už papildomą 23,17 € mokestį.
  • Prekės pristatomos užsakymo duomenyse nurodytu adresu. Jei Klientas nurodo klaidingą prekių pristatymo adresą, privalo sumokėti prdavėjui dėl prekių pristatymo atsiradusias išlaidas.
  • Dėl Kliento kaltės arba nuo jo priklausančių aplinkybių, kai kurjeris neturi galimybių pristatyti prekių arba Klientas nepriima prekių, prekės grąžinamos Pardavėjui, o Klientas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl prekių nepristatymo laiku ir Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą
  • Prekių pristatymo metu Klientas privalo kartu su Kurjeriu patikrinti siuntos būklę, ar siuntos pakuotė nėra suglamžyta, sušlapusi, suplėšyta ar kitokiu būdu išoriškai pažeista. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Klientas privalo Kurjerio patektame siuntos pristatymo patvirtinime nurodyti pastebėtus trūkumus. Klientas, neatlikęs šių veiksmų prie Kurjerio, neturi teisės reikšti jokių pretenzijų dėl prekių pažeidimų ir pardavėjas atleidžiamas nuo, bet kokios dėl to kylančios atsakomybės.
  • Klientas pastebėjęs, jog prekės neatitinka užsakyme numatytų reikalavimų, įsipareigoja nedelsiant susisiekti su paradvėju. Pardavėjas įsipareigoja imtis visų veiksmų esamiems trūkumams pašalinti, jeigu tokie trūkumai atsirado dėl Pardavėjo ar jo vardu veikiančių trečiųjų asmenų kaltės.Pardavėjas, su Klientu suderintą terminą, trūkumų nepašalinus, Klientas turi teisę savo teises ginti LR Civiliniame Kodekse numatyta tvarka.

PREKIŲ PRISTATYMAS UŽSIENYJE:

Visi užsakymai, kurie turėtų būti pristatomi ne Lietuvoje, derinami individualiai elektroniniu paštu: kristinosuzuolaidos@gmail.com